Is het normaal dat de route's die wij overnemen voor een tocht in de BMW navigatie opgedeeld worden.
Ik heb nu de routes gedaan volgens de uitleg maar zie nu drie routes.
De wijnmaand route van 13 oktober staat er nu drie keer in.
Wel 1,2,3 maar allemaal korte routes route 1 is van 40 km waar we dan 2 en half over doen.
Route 2 is 39 KM en duurt ook 2 en half uur. en route 3 is 49 km en ook 2 en half uur.
Mijn vraag is dus klopt dit of heb ik iets verkeerd gedaan.
Wie kan mij daar op antwoorden of uitleggen.
Volgens MR GPS moet het goed zijn.Wat ook kan als antwoord.
Gr Willem
Route omzetten in navigatie
-
- BMW R1200GS
- Berichten: 29
- Lid geworden op: 13 aug 2014, 16:58
- Locatie: Beverwijk
-
- BMW R1200GS
- Berichten: 29
- Lid geworden op: 13 aug 2014, 16:58
- Locatie: Beverwijk
Re: Route omzetten in navigatie
Ik heb het nu geregeld hopelijk is alles nu in orde.
Na nogmaals bestuderen is het volgens mij gelukt zie het wel op locatie of het zo is.
Gr Willem
Na nogmaals bestuderen is het volgens mij gelukt zie het wel op locatie of het zo is.
Gr Willem
- Frank
- Honda ST1300
- Berichten: 7266
- Lid geworden op: 28 sep 2008, 20:33
- Locatie: Strijen (NL)
- Contacteer:
Re: Route omzetten in navigatie
Beste Willem,
Wanneer je de route download zie je 3 GPX- bestanden.
De eerste route is de gehele route
(1) is het eerste gedeelte van de route tot het lunchpunt
(2) is het tweede gedeelte van de route van lunchpunt tot eindpunt
Met welk programma zet jij de route in jouw navigatiesysteem.
De route is vanavond vernieuwd, dus je mag hem nog een keer downloaden.
Wanneer je de route download zie je 3 GPX- bestanden.
De eerste route is de gehele route
(1) is het eerste gedeelte van de route tot het lunchpunt
(2) is het tweede gedeelte van de route van lunchpunt tot eindpunt
Met welk programma zet jij de route in jouw navigatiesysteem.
De route is vanavond vernieuwd, dus je mag hem nog een keer downloaden.
Een dag niet gereden, is een dag geen plezier gehad!
-
- BMW R1200GS
- Berichten: 29
- Lid geworden op: 13 aug 2014, 16:58
- Locatie: Beverwijk
Re: Route omzetten in navigatie
Hoi Frank,
Ik doe het met base camp.
Maar volgens mr gps is het gewoon zip-bestand uitpakken dan krijg je gps bestanden en die kopieer ik gewoon naar mijn BMW navigatie.
Zag allen dat het zes bestandjes waren op mijn navigatie.
Bestand 1was vanaf het opstappunt gaf aan 39 km maar twee en half uur rijden dat klopte niet, maar ik kreeg nog een zeg maar 1 à en met die km klopte het wel zo ging dat ook met 2en 2a al met al klopte de route wel.
Zag L
Wel op de navigatie ook nog bestanden 1,2,3 nadat ik alles had geïmporteerd.
Vandaar mijn vraag.
Maar volgens de route die ging hij van begin naar luch en dan weer naar begin punt.
Daarom was ik het even kwijt.
Maar lees nu dat ik hem opnieuw moet doen dus doe ik dat even.
Gr Willem.
Ik doe het met base camp.
Maar volgens mr gps is het gewoon zip-bestand uitpakken dan krijg je gps bestanden en die kopieer ik gewoon naar mijn BMW navigatie.
Zag allen dat het zes bestandjes waren op mijn navigatie.
Bestand 1was vanaf het opstappunt gaf aan 39 km maar twee en half uur rijden dat klopte niet, maar ik kreeg nog een zeg maar 1 à en met die km klopte het wel zo ging dat ook met 2en 2a al met al klopte de route wel.
Zag L
Wel op de navigatie ook nog bestanden 1,2,3 nadat ik alles had geïmporteerd.
Vandaar mijn vraag.
Maar volgens de route die ging hij van begin naar luch en dan weer naar begin punt.
Daarom was ik het even kwijt.
Maar lees nu dat ik hem opnieuw moet doen dus doe ik dat even.
Gr Willem.
- Frank
- Honda ST1300
- Berichten: 7266
- Lid geworden op: 28 sep 2008, 20:33
- Locatie: Strijen (NL)
- Contacteer:
Re: Route omzetten in navigatie
Willem,
Pak de zip bestanden uit en bekijk deze in Basecamp, pas hem als het moet, hier en daar aan en zet hem dan op je navigatiesysteem.
Op het forum staat een beschrijving die je kan verder helpen. Ik zet mijn routes op de navigatie met MyRoute app.
Of je volgt gewoon onze voorrijders, die "nooit" fout" rijden , maar de route wel eens aanpassen.
Pak de zip bestanden uit en bekijk deze in Basecamp, pas hem als het moet, hier en daar aan en zet hem dan op je navigatiesysteem.
Op het forum staat een beschrijving die je kan verder helpen. Ik zet mijn routes op de navigatie met MyRoute app.
Of je volgt gewoon onze voorrijders, die "nooit" fout" rijden , maar de route wel eens aanpassen.
Een dag niet gereden, is een dag geen plezier gehad!
-
- BMW R1200GS
- Berichten: 29
- Lid geworden op: 13 aug 2014, 16:58
- Locatie: Beverwijk
Re: Route omzetten in navigatie
Frank,
Top kan beide doen.
Zie zondag wel wat ervan komt.
Moet zo en zo de voorrijder volgen.
Gr Willem
Top kan beide doen.
Zie zondag wel wat ervan komt.
Moet zo en zo de voorrijder volgen.
Gr Willem
- Frank
- Honda ST1300
- Berichten: 7266
- Lid geworden op: 28 sep 2008, 20:33
- Locatie: Strijen (NL)
- Contacteer:
Re: Route omzetten in navigatie
Kijk zaterdag avond even in welke groep jij wordt ingedeeld.
https://www.hondadeauvilleclub.nl/forum ... 196&t=9614
Een dag niet gereden, is een dag geen plezier gehad!
-
- BMW R1200GS
- Berichten: 29
- Lid geworden op: 13 aug 2014, 16:58
- Locatie: Beverwijk
Re: Route omzetten in navigatie
Oke ik kijk zaterdagavond wie mijn voorrijder is.
Gr Willem.
Gr Willem.