Pagina 1 van 1

Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 17 dec 2013, 12:31
door Hans V.
(ANWB Promotor:) "Op de Honda CG110 zet je wel een paar stappen terug in de tijd en ben je amper sneller dan een fiets, maar het is wel de goedkoopste Honda ter wereld. De nieuwe CG110 die vandaag in Nigeria werd geïntroduceerd, waar ie ook wordt gebouwd, kost 100000 naira. Dat is €460 volgens de koers van vandaag en €19 goedkoper dan een iPad Air! Voor een motorfiets! Een echte waarop je kunt rijden enzo. Logisch dat Honda denkt er jaarlijks zo'n 40000 van te verkopen."

Afbeelding

Re: Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 17 dec 2013, 13:33
door PRE
Leuke decoratie voor in de kamer!!! :up

Re: Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 17 dec 2013, 16:22
door Koen
Er schijnen ook al opvoersets voor te krijgen te zijn:

Afbeelding
:tg

Re: Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 18 dec 2013, 15:48
door takeldoos
vraag me af of je met zo'n ding, model strijkplank.ook een ton verder komt :mrgreen:

Re: Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 18 dec 2013, 16:29
door Koen
Eentje zal nog wel lukken...
Afbeelding

Re: Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 19 dec 2013, 11:18
door MrSkippy
Ik denk dat die blokjes best robust zijn, helaas is er nog weinig info over te vinden, behalve dat ie ~110cc cilinderinhoud heeft.
Maar ik durft te wedden dat dit een beproefd stukje techniek is wat je met minimaal gereedschap langs de kant van de weg kan fixen. Dus een paar ton (kilometer of fysiek) zal er wel mee gereden kunnen worden.

In Azie weten ze dit soort scootertjes/motortjes ook flink op te laden...
Afbeelding (klik voor groot)

Re: Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 02 feb 2014, 23:48
door Koen
Ik zag vandaag dat mijn broertje zelfs een heuse Deauville heeft weten te bemachtigen voor nog minder dan de prijs van een iPad :)

Afbeelding

Afbeelding

Re: Een Honda voor de prijs van een iPad

Geplaatst: 03 feb 2014, 00:06
door jack-f
Mooie fiets Koen, maar wil toch niet ruilen voor mijn Deauville.