Tijdje stil geweest, maar de Deauv staat eindelijk op kenteken. Dat betektn dat er een mooi project aankomt: samen met een maker van linkpipes ga ik aan de slag om G&G uitlaten voor de Deauville 650 beschikbaar te krijgen. Zo komt er een èchte sportuitlaat beschikbaar voor de Deauville, waar verder toch weinig voor te krijgen is.
Ik weet dat het niet het meest gezochte accessoire is voor dit model, maar aangezien ik hem zelf ook wil hebben, leek het ons aardig om er meteen een mal voor te bouwen. En mocht er vraag zijn naar zo'n demper voor de Deauville 700, dan is er altijd te kijken of iemand zijn Deauville een weekje voor dat doel uit wil lenen.
Het goede nieuws daarbij: hij komt met E-keur en verwijderbare dB-killer, waarbij ik wel op wil merken dat het E-keur officieel alleen voor de Hornet 600 is

meer info volgt!