Koen schreef:ik heb vorig jaar de Norge 's getest, net als een paar andere mogelijke opvolgers voor m'n Deauf. Zie
hier het berichtje.
Ik vind het altijd leuk om te lezen wat andere motorrijders van bepaalde motoren vinden.Op één of andere manier heb ik je testverslag nu pas ontdekt Koen. (beter laat dan nooit).
Ook ik vind dat de Deauville hard aan vervanging toe is. Honda moet opschieten, anders gaat de concurrentie ermee lopen. In het verleden heeft Honda toch al eerder een 1000 V twin gebouwd ?.
Op de beurs was de crisis toch wel duidelijk te merken, het was allemaal een beetje aan de karige kant. Niks feestelijks, geen uitbundigheid.
Wat mij is opgevallen is dat de achteruitkijkspiegels op mijn "oude" NT650V vele malen beter zijn dan de de speigels op vele nieuwe modellen, incl, de NT700V.
Het volgende is GEEN opvolger van de Deauville, maar wel indrukwekkend:
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... lsyOA&NR=1" opent="in(nieuw);venster;
Helaas niet gezien op de motorbeurs
